KONST / Litografier / Färglitografi 12354169
nr 1235 4169
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, EA-upplaga, signerad 2002. Motivet: 17x25
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 februari 2019
kl 18:44:47
18/2 18:18:30
Corneille
Läs mer om Corneille